Udostępnianie platformy e-learning w trybie ASP

Udostępnienie platformy e-learning w trybie ASP (ang. Application service provider) to usługa polegająca na udostępnieniu Klientowi systemu do zdalnego kształcenia klasy LMS/LCMS przez internet bez konieczności wdrażania i utrzymywania go w środowisku sprzętowo-programowym Klienta.

Zobacz więcej

Wdrożenie platformy e-learning

Wdrożenie platformy e-learning to usługa polegająca na uruchomieniu systemu do zdalnego kształcenia klasy LMS/LCMS w środowisku-sprzętowo programowym Klienta.

Zobacz więcej

Wytwarzanie kursów e-learning

Usługa wytworzenia kursu e-learning obejmuje przeniesienie do postaci elektronicznej materiału dydaktycznego Klienta wykorzystywanego podczas prowadzenia szkoleń tradycyjnych, bądź opracowanego na potrzeby szkolenia zdalnego.

Zobacz więcej

Wsparcie w organizacji szkoleń internetowych

Usługa wsparcia organizacji szkoleń internetowych kierowana jest do tych Klientów, którzy nie chcą samodzielnie organizować i prowadzić szkolenia internetowego, ale którzy chcą uzyskać pełne wsparcie od doświadczonego partnera.

Zobacz więcej

Wsparcie w organizacji egzaminów internetowych

Usługa wsparcia w organizacja egzaminów internetowych kierowana jest do tych Klientów, którzy nie chcą samodzielnie budować środowisk testujących oraz organizować i prowadzić takich testów.

Zobacz więcej

Doradztwo

Wieloletnie doświadczenia firmy Eduserwis w projektowaniu, wdrażania oraz wsparciu metodycznym i technicznym projektów e-learningowych, jak również prowadzenie prac o charakterze badawczo-rozwojowym (B+R) w obszarze e-learningu gwarantują Klientom dostęp do wyjątkowej wiedzy praktycznej popartej solidnymi podstawami teoretycznymi.

Zobacz więcej